Ben Kimim

Ben Yusuf Dağdeviren sosyal medyada beni YUBİGİ olarak tanımaktasınız. 15 yaşında hisse senetleri ve forex piyasalarına merak saldım. Hisse senetlerinde kısa vadede beklediğim yükseliş potansiyeli ve kazanç tutarını yakalayamadığım için İKİLİ OPSİYONLAR platformuna girmeye karar verdim. 6 yıldır da bu piyasada PROFESYONEL olarak kazanç sağlamaktayım.
Trading yapmayı yaşam felsefi olarak benimsedim. Çünkü bunun başlıca sebepleri şunlardır.
1. Kimseye bağlı olmadan PARA KAZANABİLİYORUM.
2. Çalışma saatlerimi kendim belirliyorum.
3. Sosyal etkinliklere katılım sağlayıp kendime ve aileme zaman ayırabiliyorum.
4. Küçük miktarlar ile YÜKSEK KAZANÇLAR alabiliyorum.
5. Ekonomik özgürlüğe sahip bir bireyim.
6. Bu işe başlamadan önce kurduğum hayal ve hedefler artık ulaşılamayacak kadar uzak değiller. Trading (AL-SAT) sayesinde hayal ve hedeflerime her gün bir adım daha yaklaşıyorum.

NASIL BAŞLADIM?

Askere gitmeden önce askerde kullanmak ve döndüğümde cep harçlığım olması adına bir firmada günde 12 saat çalışarak 10.000 TL tutarında bir miktar biriktirebildim. Askerdeyken her Türk genci gibi ekonomik kaygılarım oldukça had safhadaydı. Bu sebepten dolayı çok fazla düşündüm.
Araştırma yapıp kendimi geliştirmeye odaklandım. Zamanla bu işin inceliklerini kavradım. Bu inceliklerden bir tanesi bonus kullanarak paramı %100 katlamaktı. Bu sayede düşük miktardaki paramı risksiz şekilde aynı oranda katlamış olacaktım. Buda işlem tutarımı arttırmama olanak sağlayacak ve daha fazla işlem tutarı ile daha fazla kazanç elde edebilecektim.
Askere gitmeden önce biriktirmiş olduğum paranın 5.000 TL’siyle BİNOMO platformuna giriş yaptım. Platformun bana vermiş olduğu bonus ve promosyonları da kullandım. 1 saatlik grafikte EUR/USD paritesinde işlem almaya karar verdim. Sebebi ise daha sakin ve daha kararlı hareket eden bir parite olduğunu kanaat getirdim. İşlem stratejisi olarak destek direnç ile işleme girdim. 1. İşlemim kazançla sonuçlanmıştı. Diğer para paritelerinde de destek dirençleri çizerek fiyatın tam olarak desteğe yada dirence gelmesini bekliyordum. Sabrederek fiyatın istediğim noktaya gelmesini bekleyerek aldığım 7 işlem kazançla sonuçlanmıştı. İşte o zaman anladım ki bu işte stratejiye sadık kalmak ve sabretmek kazancın ilk sırrıydı.

Askere gitmeden önce günde 12 saat çalışarak aylarca zorluklarla biriktirebildiğim parayı BİNOMO platformu sayesinde 1 GÜNDE KAZANMIŞTIM. Yaşam tarzımın saatler içinde değişebileceğini farkettim.
Kendimi daha çok gelişime odakladım. Bu yüzden BİNOMO platformunun düzenlemiş olduğu global turnuvalara sık sık katılıp kendimi diğer insanlar ile kıyaslayıp eksik gördüğüm noktalarımı geliştirerek eksiklerimi giderdim. Daily Free turnuvalarını katılım sağlayıp diğer yatırımcılar ile kıyaslayıp eksiklerimi gördüm hem de yarışmada dereceler elde ederek kazanç elde ettim. O an hayatımda bir şeylerin değiştiğini fark ettim artık kendimi geliştirirken bir şeylerden feragat etmeme gerek kalmamıştı aksine kendimi geliştiriyorum diye daha fazla para kazanabiliyordum.
Binomo platformu benim hayatımı değiştirip finansal özgürlüğümü kazandırdığı gibi bende başka kişilerin hayatlarına dokunabilmek ve finansal özgürlüklerini kazanmaları için askerden şu ana kadar gelişimimde kullanmış olduğum işlem stratejilerimi ve biriktirdiğim tecrübelerimi youtube kanalımda (YUBİGİ) detaylı olarak anlatmaktayım.
Beni sosyal medya platformlarından takip ederek HAYATINIZI DEĞİŞTİRECEK OLAN İLK ADIMI atabilirsiniz.